Доставка і оплата

 

Картка АТ КБ "Приватбанк":

4246 0010 0281 7868

Оплата на розрахунковий рахунок:

Отримувач: ФОП Кубрак Павло Олексійович
Код отримувача (ІПН): 2331011571
Рахунок одержувача (IBAN): UA713052990000026003050346286
Назва Банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО: 305299

     

 Важливо: 

Роблячи 100% передоплату Ви зменшуєте вартість доставки, т.к. не сплачуєте комісію та вартість послуги "накладений платіж".

Для отримання товару необхідно мати при собі посвідчення особи (паспорт або посвідчення водія) та номер накладної «Нової Пошти».

САМОВИВIЗ з магазину у м. Дніпро

Ви можете зарезервувати товар на сайті або за телефоном та забрати його самостійно

в одному з наших роздрібних магазинів м. Дніпро

Резервування товару у магазині безкоштовне.лорпав

Термін доставки товару в магазин з моменту оформлення замовлення – 1 день.

Термін резервування товару у магазині – 3 дні.

Варiанты оплаты:

 • готівкою у магазині;
 • карткою VISA/MasterCard через термінал магазину;
 • онлайн банківською картою (LiqPay, Приват24 тощо).

Банківська комісія за грошовий переказ оплачується покупцем самостійно.

 Вы можете выбрать наиболее удобный для Вас вариант доставки курьерской службой "НОВАЯ ПОЧТА":

 • в отделении "Новой Почты" в Вашем городе;
 • адресная доставка до дверей.

Для доставки товара "Новой Почтой" c оплатой наложенным платежом Вам необходимо оформить заказ на каждую пару обуви отдельно. Тогда, при получении товара, Вы можете примерить каждую пару и оплатить только ту, которая подойдет. 

Получив посылку, Вы вправе проверить ее соответствие и качество, померять обувь, а уже потом оплатить заказ. Вы имеете полное право полностью отказаться от заказанного товара. Частичный отказ невозможен!

Если обувь Вам не подошла, убедительная просьба оформить возвратную накладну в отделении "Новой Почты".

Сумма, указанная в заказе, включает в себя только стоимость товара. Банковская комиссия за денежный перевод, стоимость услуг доставки, возврата и наложенного платежа оплачиваются покупателем самостоятельно по факту.

Отправка товара осуществляется с понедельника по субботу включительно. Получив уведомление с номером накладной (SMS, Viber или e-mail), Вы можете самостоятельно отслеживать статус доставки заказа на сайте курьерской службы «Новой Почты».

Посмотреть адреса отделений "Новой Почты" можно на сайте компании.

 Варианты оплаты:
 • Предоплата 100%
 • Предоплата 200 грн. + наложенный платеж

Для отправки товара "Новой Почтой" наложенным платежом, необходимо внести предоплату в размере 200 грн. за каждую позицию товара. Предоплата резервируется магазином на случай возможных транспортных расходов в два конца, если товар Вам не подойдет. Сумма наложенного платежа уменьшается на величину предоплаты.

Предоплату можно осуществить:

 • онлайн банковской картой (LiqPay, Приват24 и т.д.).
 • по квитанции в любом банке на наш расчетный счет.

После осуществления оплаты, сообщите нам номер, дату и точную сумму платежа.

Являясь нашим постоянным покупателем, Вы можете согласовать и другие варианты оплаты с нашим менеджером по телефону или e-mail.

   

 

 

 

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)

на замовлення, придбання, продаж та доставку товарів

Цей договір між ФОП Кубрак Павло Олексійович, надалі «Продавець» та користувачем послугами інтернет-сайту, надалі - «Покупець», є договором доручення на замовлення, придбання та доставку Товарів та визначає основні умови замовлення, придбання та доставки товарів через інтернет- сайт http://maxima.ua Покупець, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі – Договір) на таких умовах.

 

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. Публічна оферта (далі – «Оферта») - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - «Договір») на умовах, що містяться у цій Оферті, включаючи всі Додатки.

1.2. Замовлення – рішення Покупця замовити товар та його доставку, оформлене в інтернет-магазині та/або доручення на придбання та доставку товарів.

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (офертою) інтернет-магазину www. maxima.ua будь-якій фізичній особі (далі - Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів. Зазначений договір є публічним, тобто, згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців.

2.2. Відповідно до статті 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов даної пропозиції (оферти), що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу товарів на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення та підтвердження замовлення.

2.4. Оформленням Замовлення Покупець підтверджує погодження та безумовне прийняття ним умов цієї пропозиції (оферти).

2.5. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови цієї Пропозиції (Оферти) шляхом оформлення Замовлення), Покупець підтверджує наступне:

що він цілком і повністю ознайомлений, і погоджується з умовами цієї пропозиції (оферти);
він дає дозвіл на збір, обробку та передачу персональних даних на умовах, визначених нижче у Застереженні щодо збору, обробки та передачі персональних даних, дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого строку після закінчення його дії. Крім цього, укладанням Договору Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Покупця як суб'єкта персональних даних згідно із Законом України "Про захист персональних даних" йому відомий і зрозумілий.

 

 1. ЦIНА ТОВАРУ

3.1. Ціна на кожну позицію товару вказана на сайті Інтернет-магазину.

3.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію товару.

3.3. У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов'язується проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.

3.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

3.5. Зміна Продавцем ціни на сплачений Покупцем Товар не допускається.

3.6. Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті Інтернет-магазину або повідомляє Покупцю під час оформлення замовлення Оператором.

3.7. Зобов'язання Покупця з оплати Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів.

3.8. Розрахунки між Продавцем та Покупцем за Товар здійснюються способами, вказаними на сайті Інтернет-магазину в розділі «ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА».

 

 1. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем через Оператора за телефоном: +380 (67) 614-2222 +380 (66) 750-0222 або через сервіс сайту Інтернет-магазину www.maxima.ua

4.2. При реєстрації на сайті Інтернет-магазину Покупець зобов'язується надати наступну реєстраційну інформацію:

4.2.1. прізвище, ім'я, по батькові Покупця або зазначеної ним особи (Одержувача);

4.2.2. адресу, якою слід доставити Товар (якщо доставка до адреси Покупця);

4.2.3. Адреса електронної пошти;

4.2.4. контактний телефон.

4.3. Найменування, кількість, артикул, ціна обраного Покупцем Товару вказуються у кошику Покупця на сайті Інтернет-магазину.

4.4. Якщо Продавцеві потрібна додаткова інформація, він має право запросити її у Покупця. У разі не надання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцю при покупці товарів в інтернет-магазині.

4.5. При оформленні Замовлення через Оператора (п. 4.1 цієї Оферти) Покупець зобов'язується надати інформацію, зазначену в п. 4.2. справжньої Оферти.

4.6. Прийняття Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних у реєстраційну форму на сайті Інтернет-магазину або під час оформлення Замовлення через Оператора. Після оформлення Замовлення через менеджера дані про Покупця реєструються у базі даних Продавця.

4.7. Покупець відповідає за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.

4.8. Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем та Покупцем вважається укладеним з моменту електронного оформлення замовлення на сервісі сайту інтернет-магазину або видачі Продавцем Покупцю касового чи товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату Товару.

 

 1. ДОСТАВКА І ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЮ

5.1. Способи, порядок та термін доставки товарів вказані на сайті в розділі «ДОСТАВКА І ОПЛАТА». Порядок та умови доставки замовленого товару Покупець погоджує з оператором інтернет-маркету у момент оформлення покупки.

5.2. Самовивіз товару:

5.2.1. Після формування заявки покупець може зробити розрахунок та отримати свій товар у м. Дніпро за адрес:

МАГАЗИН "ВЗУТТЯ", вул. Європейська, 20А (вхід з вул. Князя Вл. Великого), пн-сб 9:00 – 20:00, нд 10:00 – 19:00

5.2.2. Право власності та ризик випадкової втрати чи пошкодження товару переходить до Покупця або його Представника з моменту отримання товару та отримання товарного чека та/або замовлення.

5.3. Доставка товару кур'єрською компанією "Нова Пошта":

5.3.1. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження товару переходить до Покупця або його Представника з моменту отримання товару шляхом підписання Сторонами товарного чека та/або замовлення (і/або доручення на придбання та доставку товару) на доставку «Новою Поштою».

5.4. При отриманні товару Покупець повинен у присутності продавця магазину або представника кур'єрської компанії перевірити відповідність Товару якісним та кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).

5.5. Покупець або його Представник під час приймання товару підтверджує своїм підписом у товарному чеку та/або у накладній «Нової Пошти» на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнього вигляду та комплектності товару.

 

 1. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

6.1. Покупець має право відмовитися від непідакцизного товару у будь-який час до його передачі, а після передачі непідакцизного товару – у порядку та на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».

6.2. Повернення непідакцизного товару належної якості можливе у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт покупки та умови замовлення зазначеного товару.

6.3. Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Споживачем, який його придбав, (в т.ч., не стандартні, за бажанням Покупця, розміри та інше). Підтвердженням того, що товар має індивідуально визначені властивості, є відмінність розмірів товару та інших характеристик, що вказані в інтернет-магазині.

6.4. Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за адресою, вказаною на сайті у розділі «КОНТАКТИ».

6.5. У разі відмови Покупця від непідакцизного товару належної якості Продавець повертає кошти у розмірі вартості такого Товару, за винятком витрат продавця на доставку товару, що повертається.

6.6. Повернення суми, зазначеної у п.6.5. здійснюється одночасно із поверненням товару.

  

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, попередньо замовлених в інтернет-магазині www.maxima.ua та придбаних у Продавця.

7.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень та своїх зобов'язань у разі надання Покупцем недостовірної чи неправдивої інформації.

7.3. Продавець та Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України та положень цього Договору.

7.4. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком форс-мажорних обставин як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, що виникли незалежно від волі Продавця та/або Покупця після укладання цього договору. Сторона, яка не може виконати своїх зобов'язань, негайно повідомляє про це іншу Сторону.

 

 

Код получателя (ИНН): 2331011571

Название Банка: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Выберите размер